Máte zájem o pronájem
kancelářských nebo obchodních prostor

Kontaktujte nás:

 

      
Vyplněním a odesláním formuláře uděluji souhlas, aby společnost Penta Real Estate, s.r.o. zpracovávala za účelem marketingového využití mé osobní údaje, zejména e-mail. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou a jsem si vědom toho, že jej mohu kdykoliv odvolat.
Kontaktujte nás

Novinky

13. 12. 2017

Vánoční trhy s čertem a Mikulášem

Rádi bychom Vás pozvali na vánoční trhy, které se uskuteční ve středu 6.12.2017 od 16:00 hod. na Walterově náměstí. Děti se mohou těšit na nadílku od čerta a Mikuláše, dospělí na horké nápoje a vánoční občerstvení. Pozvánka platí pro Vás i Vaše rodiny.Přijďte si společně vychutnat předvánoční atmosféru!

Zobrazit všechny novinky

Investiční skupina penta
zahajuje výstavbu nové městské čtvrti Waltrovka

Aviatica je první budovou rozsáhlého developmentu na území Waltrovky, kterým investiční skupina Penta navazuje na svůj úspěšný projekt Florentinum a na konci roku 2013 zahájila výstavbu nové městské čtvrti Waltrovka v pražských Jinonicích, která svým budoucím uživatelům nabídne prvotřídní kvalitu, komfort a zázemí. Těžké stroje v bývalých továrnách Waltrovky nahrazují v budově Aviatica nadčasové kanceláře. Penta plánuje v této lokalitě investovat celkem přes 5 miliard korun s ambicí vytvořit nové příjemné městské prostředí pro práci, bydlení, nákupy a volný čas.

Vizualizace budovy Aviatica a celého plánovaného developmentu na území Waltrovka Vám přiblíží záměry společnosti Penta. Prohlédněte si také fotodokumentaci z průběhu stavby, která ilustruje jak se postupně tvoří celý příběh nové Waltrovky.

Vizualizace a fotografie

Jedinečné kanceláře s nádherným výhledem a neotřelým designem dávají přežitost vytvořit architektonicky zajímavé a osobité pracovní prostředí. Vyberte si Vaší budoucí kancelář nebo místo pro obchod.

Plány podlaží