Máte zájem o pronájem
kancelářských nebo obchodních prostor

Kontaktujte nás:

 

      
Kontaktujte nás

Novinky

27. 2. 2017

Otevření zdravotnického zařízení Canadian Medical Care

V pondělí 27.2.2017 byla otevřena nová, poslední retailová jednotka Aviaticy, a to soukromé zdravotnické zařízení Canadian Medical Care. Kromě špičkových odborníků v oblasti pediatrie zde bude také praktický lékař a gynekolog. Dále se CMC specializuje i na dětskou ortopedii, dětskou neurologii a gastroenterologii.

Zobrazit všechny novinky

Investiční skupina penta
zahajuje výstavbu nové městské čtvrti Waltrovka

Aviatica je první budovou rozsáhlého developmentu na území Waltrovky, kterým investiční skupina Penta navazuje na svůj úspěšný projekt Florentinum a na konci roku 2013 zahájila výstavbu nové městské čtvrti Waltrovka v pražských Jinonicích, která svým budoucím uživatelům nabídne prvotřídní kvalitu, komfort a zázemí. Těžké stroje v bývalých továrnách Waltrovky nahrazují v budově Aviatica nadčasové kanceláře. Penta plánuje v této lokalitě investovat celkem přes 5 miliard korun s ambicí vytvořit nové příjemné městské prostředí pro práci, bydlení, nákupy a volný čas.

Vizualizace budovy Aviatica a celého plánovaného developmentu na území Waltrovka Vám přiblíží záměry společnosti Penta. Prohlédněte si také fotodokumentaci z průběhu stavby, která ilustruje jak se postupně tvoří celý příběh nové Waltrovky.

Vizualizace a fotografie

Jedinečné kanceláře s nádherným výhledem a neotřelým designem dávají přežitost vytvořit architektonicky zajímavé a osobité pracovní prostředí. Vyberte si Vaší budoucí kancelář nebo místo pro obchod.

Plány podlaží