Máte zájem o pronájem
kancelářských nebo obchodních prostor

Kontaktujte nás:

 

      
Kontaktujte nás

Novinky

26. 10. 2016

Ocenění IPNR 2015

Na včerejším 16. ročníku slavnostního vyhlášení soutěže Investor a podnikatelská nemovitost roku 2015 získal Areál Waltrovky 1. místo v kategorii nemovitost roku pro technologická centra a služby. Velmi si toho vážíme a děkujeme všem, kteří se na projektu podíleli.

Zobrazit všechny novinky

Investiční skupina penta
zahajuje výstavbu nové městské čtvrti Waltrovka

Aviatica je první budovou rozsáhlého developmentu na území Waltrovky, kterým investiční skupina Penta navazuje na svůj úspěšný projekt Florentinum a na konci roku 2013 zahájila výstavbu nové městské čtvrti Waltrovka v pražských Jinonicích, která svým budoucím uživatelům nabídne prvotřídní kvalitu, komfort a zázemí. Těžké stroje v bývalých továrnách Waltrovky nahrazují v budově Aviatica nadčasové kanceláře. Penta plánuje v této lokalitě investovat celkem přes 5 miliard korun s ambicí vytvořit nové příjemné městské prostředí pro práci, bydlení, nákupy a volný čas.

Vizualizace budovy Aviatica a celého plánovaného developmentu na území Waltrovka Vám přiblíží záměry společnosti Penta. Prohlédněte si také fotodokumentaci z průběhu stavby, která ilustruje jak se postupně tvoří celý příběh nové Waltrovky.

Vizualizace a fotografie

Jedinečné kanceláře s nádherným výhledem a neotřelým designem dávají přežitost vytvořit architektonicky zajímavé a osobité pracovní prostředí. Vyberte si Vaší budoucí kancelář nebo místo pro obchod.

Plány podlaží