Máte zájem o pronájem
kancelářských nebo obchodních prostor

Kontaktujte nás:

 

      
Kontaktujte nás

Novinky

29. 9. 2016

Předvolební debata lídrů politických stran

Před blížícími se krajskými a senátními volbami proběhla na Aviatice dnes 29.9.2016 předvolební debata lídrů politických stran. Prostory poskytlo vydavatelství Vltava Labe Media, a.s., kde se tak společně setkali Bohuslav Sobotka, Andrej Babiš, Pavel Bělobrádek, Petr Fiala, Vojtěch Filip, Petr Gazdík a Miroslav Kalousek. Sedm lídrů tak dneska na Aviatice diskutovalo nad řadou témat, např. zdravotnictví, doprava a další.

Zobrazit všechny novinky

Investiční skupina penta
zahajuje výstavbu nové městské čtvrti Waltrovka

Aviatica je první budovou rozsáhlého developmentu na území Waltrovky, kterým investiční skupina Penta navazuje na svůj úspěšný projekt Florentinum a na konci roku 2013 zahájila výstavbu nové městské čtvrti Waltrovka v pražských Jinonicích, která svým budoucím uživatelům nabídne prvotřídní kvalitu, komfort a zázemí. Těžké stroje v bývalých továrnách Waltrovky nahrazují v budově Aviatica nadčasové kanceláře. Penta plánuje v této lokalitě investovat celkem přes 5 miliard korun s ambicí vytvořit nové příjemné městské prostředí pro práci, bydlení, nákupy a volný čas.

Vizualizace budovy Aviatica a celého plánovaného developmentu na území Waltrovka Vám přiblíží záměry společnosti Penta. Prohlédněte si také fotodokumentaci z průběhu stavby, která ilustruje jak se postupně tvoří celý příběh nové Waltrovky.

Vizualizace a fotografie

Jedinečné kanceláře s nádherným výhledem a neotřelým designem dávají přežitost vytvořit architektonicky zajímavé a osobité pracovní prostředí. Vyberte si Vaší budoucí kancelář nebo místo pro obchod.

Plány podlaží