Máte zájem o pronájem
kancelářských nebo obchodních prostor

Kontaktujte nás:

 

      
Kontaktujte nás

Novinky

27. 2. 2017

Otevření zdravotnického zařízení Canadian Medical Care

V pondělí 27.2.2017 byla otevřena nová, poslední retailová jednotka Aviaticy, a to soukromé zdravotnické zařízení Canadian Medical Care. Kromě špičkových odborníků v oblasti pediatrie zde bude také praktický lékař a gynekolog. Dále se CMC specializuje i na dětskou ortopedii, dětskou neurologii a gastroenterologii.

Zobrazit všechny novinky

Lokalita

Aviatica leží na velmi dynamicky se rozvíjejícím území Prahy 5 - Jinonice, na hranici širšího centra Prahy, v sousedství městských čtvrtí Anděl, Radlice a Butovice. Tyto městské části se staly v posledních letech vyhledávanými místy pro úspěšné firmy a nabízí plně fungující zázemí a vybavenost. Území Waltrovky je díky své poloze v širším centru Prahy výborně dostupné všemi dopravními prostředky a kromě automobilové dopravy lze pohodlně využít spojení metra, autobusových a vlakových spojů.

Dostupnost

(kliknutím na uvedenou ikonu zobrazíte/skryjete danou dostupnost)
 • Trasa B – Jinonice
  Dojezd do 10 minut do centra Prahy
 • Linky 137, 176, 501 – zastávky Jinonice, Hutmanka, U Waltrovky
  Nová autobusový zastávka bude vybudována přímo před objektem Aviatica
 • Vlaková stanice Praha – Jinonice
  Přímé spoje ze směru Rudná u Prahy, Hostivice, Chýně s konečnou stanicí Praha-Smíchov
 • Příjezd ze tří hlavních komunikací
  Radlické, Jinonické a Peroutkovy
  GPS: 50°03'22.0"N 14°22'30.6"E

V budoucnu je na jih od Waltrovky naplánována výstavba Radlické radiály, která zajistí rychlé napojení celé lokality na vnitřní okruh Prahy, výpadovku na dálnici D5 ve směru Plzeň/Nürnberg a Letiště Václava Havla.

Mezinárodní Letiště Václava Havla je od Waltrovky vzdáleno 15 minut jízdy autem.

Vybavenost

Zobrazit PDF

Přímo v budově Aviatica je určeno přibližně 3 500 m2 pro obchodní jednotky, tak aby byla zajištěná dostatečná občanská vybavenost pro uživatele kancelářských prostor. Spektrum obchodů a služeb bude tvořit supermarket, drogerie, stravovací zařízení, tabák, pošta a další.

V nedaleké vzdálenosti od areálu Waltrovka se pak nachází obchodní centrum Galerie Butovice, které nabízí další obchody, služby a restaurace. V dostupné vzdálenosti 3 stanic jízdy metrem se pak lze dostat do oblasti Anděla, kde se nachází jedno z nejúspěšnějších pražských obchodních center Nový Smíchov, včetně dvou multiplexů a nepřeberné řady restauračních zařízení a ubytovacích kapacit.