Máte zájem o pronájem
kancelářských nebo obchodních prostor

Kontaktujte nás:

 

      
Kontaktujte nás

Novinky

27. 2. 2017

Otevření zdravotnického zařízení Canadian Medical Care

V pondělí 27.2.2017 byla otevřena nová, poslední retailová jednotka Aviaticy, a to soukromé zdravotnické zařízení Canadian Medical Care. Kromě špičkových odborníků v oblasti pediatrie zde bude také praktický lékař a gynekolog. Dále se CMC specializuje i na dětskou ortopedii, dětskou neurologii a gastroenterologii.

Zobrazit všechny novinky

Novinky

Otevření zdravotnického zařízení Canadian Medical Care

27. 2. 2017 • V pondělí 27.2.2017 byla otevřena nová, poslední retailová jednotka Aviaticy, a to soukromé zdravotnické zařízení Canadian Medical Care. Kromě špičkových odborníků v oblasti pediatrie zde bude také praktický lékař a gynekolog. Dále se CMC specializuje i na dětskou ortopedii, dětskou neurologii a gastroenterologii.

Předvánoční setkání

23. 12. 2016 • Ve středu 14.prosince 2016 proběhlo na piazze Aviaticy předvánoční setkání s nájemci. Společně jsme si tak vychutnali předvánoční atmosféru s šálkem horkého nápoje a popřáli krásné svátky vánoční. Rádi bychom Vám tak ještě jednou popřáli krásné svátky a do Nového roku 2017 mnoho úspěchů. Tým Aviatica

Ocenění IPNR 2015

26. 10. 2016 • Na včerejším 16. ročníku slavnostního vyhlášení soutěže Investor a podnikatelská nemovitost roku 2015 získal Areál Waltrovky 1. místo v kategorii nemovitost roku pro technologická centra a služby. Velmi si toho vážíme a děkujeme všem, kteří se na projektu podíleli.

Předvolební debata lídrů politických stran

29. 9. 2016 • Před blížícími se krajskými a senátními volbami proběhla na Aviatice dnes 29.9.2016 předvolební debata lídrů politických stran. Prostory poskytlo vydavatelství Vltava Labe Media, a.s., kde se tak společně setkali Bohuslav Sobotka, Andrej Babiš, Pavel Bělobrádek, Petr Fiala, Vojtěch Filip, Petr Gazdík a Miroslav Kalousek. Sedm lídrů tak dneska na Aviatice diskutovalo nad řadou témat, např. zdravotnictví, doprava a další.

Waltrovka LIVE!

20. 9. 2016 • V úterý 20. září žila Aviatica až do pozdních večerních hodin. Na neformálním setkání se za doprovodu jazzové kapely The Brownies mohli mezi sebou lépe poznat naši nájemci společně s místními poskytovateli služeb. Večerním programem provázel známý televizní moderátor Tomáš Matuška. Velký ohlas sklidila například soutěž Live cooking o „NEJ Burger Aviatiky“, kdy kreativitu pěti soutěžních týmů hodnotila porota v čele s vyhlášeným kuchařem Filipem Sajlerem z Perfect Canteen, Terezou Královou také z Perfect Canteen a Pavlem Streblovem z Penty. Celkovým vítězem se stal burger společnosti WABCO, který dokonce našel svoje místo následující týden v denním menu v kantýně na Aviatice. Atraktivní byla i speciální příprava zmrzliny pomocí tekutého dusíku. Chutnala báječně. Všem zúčastněným děkujeme a věříme, že se na podobných akcích budeme setkávat i v dalších letech, zejména po dokončení stavby Mechanica a Dynamica. Tým Aviatica

Otevření Luvoxy Hair & Beauty

8. 7. 2016 • Poslední červnovou středu proběhlo slavnostní otevření nového kadeřnického salónu Luvoxy Hair & Beauty na Aviatice. Salon nabízí služby z oblasti kadeřnictví, manikúry, pedikúry a masáží. Neváhejte a přijďte vyzkoušet.

CEEQA 2016

20. 4. 2016 • Nejlepší stavbou a zároveň administrativní budovou roku v 18 zemích střední a východní Evropy je podle výsledku soutěže CEEQA (Central and Eastern European Real Estate Quality Awards) naše Aviatica. Jsme na tento úspěch velice hrdí a věříme, že v rámci areálu Waltrovka budou přibývat další výjimečné stavby.

Výstava Waltrovka

3. 3. 2016 • Až do konce března probíhá v Malé výstavní síni Prahy 5 výstava o Waltrovce. Přijďte se podívat a dozvědět se více o historii tohoto území a seznamte se s budoucí podobou našeho projektu.

Logo Waltrovka

18. 2. 2016 • Ode dneška nás už nepřehlédnete, logo Waltrovky umístěné u odbočky z ulice Radlická Vás vždy navede na tu správnou adresu.

CIJ Awards 2015

27. 11. 2015 • Je nám potěšením se s Vámi podělit o další radost z 15. ročníku CIJ AWARDS pro rok 2015, kde jsme s naší budovou Aviatica byli úspěšní hned ve 3 kategoriích, Best Office Development, ESSA Green Developer, Best Developer of the Year 2015. Jsme velice rádi, že nájemci jsou součástí všech našich ocenění a vybrali si nejlepší místo pro jejich novou firemní adresu.

Ocenění Best of Realty 2015

12. 11. 2015 • Budova Aviatica získala na včerejším slavnostním večeru 17. ročníku soutěže Best of Realty 1.místo v kategorii „Nová administrativní budova“. Porota ocenila pozitivní dopad na rozvoj celé lokality a vyzdvihla jedinečnou architekturu, ekologickou šetrnost a komerční úspěch. Velmi si tohoto ocenění vážíme a děkujeme všem, kteří se na tomto projektu podíleli.

Aviatica ožívá

29. 10. 2015 • Budova Aviatica se po svém úspěšném dokončení probouzí k životu. Je nám velkým potěšením přivítat naše nové nájemce kancelářských prostor jako jsou společnosti Astra Zeneca, AB Facility a Schneider Electric. Děkujeme za Vaši důvěru a věříme, že Aviatica bude příjemným místem pro práci.

Slavnostní otevření

7. 10. 2015 • Dne 9.9.2015 se konala party u příležitosti slavnostního otevření budovy Aviatica, kde jsme společně s našimi partnery, dodavateli a nájemci oslavili výsledek několikaměsíční tvrdé práce. Celý večer se nesl v leteckém stylu, který tematicky doplnil například koncert skupiny MIG21 anebo možnost vyzkoušet si pilotování letadla.

Nové obchody

22. 9. 2015 • Od 1.9.2015 si můžete v Aviatice nakoupit v nově otevřených obchodech Sklizeno, Teta drogerie a Citi-tabák anebo si pochutnat na výborné snídani či obědu v Perfect Canteen, kde na kvalitu jídel dohlíží Filip Sajler. Zveme Vás také na prohlídku designových radiátorů značky JAGA v novém showroomu v ČR.

Irský ministr navštívil Aviaticu

21. 5. 2015 • Irský ministr pro Podporu podnikání a zaměstnanosti, Ged Nash, si během své oficiální návštěvy České republiky udělal čas a přijel si prohlédnout budovu Aviatica před dokončením. Stavebním manažerem projektu je totiž původem právě irská společnost PM Group. Pan ministr popřál společnosti Penta úspěšné dokončení tohoto zajímavého projektu v rámci nové vznikající městské čtvrti Waltrovka.

Glajcha

19. 2. 2015 • Stavba budovy Aviatica dosáhla nejvyššího bodu, což byl důvod k oslavě a vztyčení glajchy. Vedle dokončení hrubé stavby má budova také za sebou i kompletní instalaci vnější fasády a již za 6 měsíců bude dokončena.

Nové vizualizace

1. 2. 2015

0. 0. 0